00:07:36 "იმედიას დღე" სტუმარი: ბათუმის დრამატული თეატრის სამხატვრო ხ... 10/04/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:07:00 "დილის რადიო" სტუმარი: ბათუმის დრამატული თეატრის სამხატვრო ხ... 10/04/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:08:02 ზურა ქავთარაძე გარდაიცვალა "ეს შუადღე" #ajtv 20.09.2021წ. 09/20/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:05:38 ნინო საკანდელიძე გარდაიცვალა 08.08.2021წ. #ajtv 08/11/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:14:54 პ რ ე მ ი ე რ ა "HELLADOS" | "ეს შუადღეა" #ajtv 01.07.2021წ. 07/01/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:13 პ რ ე მ ი ე რ ა "თოლია" | რეჟ. ანდრო ენუქიძე #ajtv 20.05.202... 05/20/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:15:07 პრემიერა "თოლია" | სტუმრები: ანდრო ენუქიძე, ზაალ გოგუაძე | "... 05/18/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:03:33 პ რ ე მ ი ე რ ა "სჯანი" #ajtv 29.03.2021წ. 03/30/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:17 რეგულაციების შემსუბუქება | რესპოდენტები: ანდრო ენუქიძე \u002... 02/25/2021 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:13:00 ბათუმის დრამატული თეატრის შემოქმედებითი ცხოვრება და პანდემია... 12/17/2020 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:04:05 "კუნძული" | "მედის დღეს" (იმედი ტვ. 18.06.2019წ) 06/18/2019 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:33 კულტურის სფეროში მოღვაწე 11 წარმატებული ხელოვანი გამოვლინდა 12/26/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:00:52 დრამატული თეატრის მსახიობი თეატრალური პრემია „დურუჯის“ გამარ... 12/10/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:04:35 ბათუმის დრამატული თეატრის განახლებული შენობა პრემიერმა გახსნ... 11/26/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:02:32 ,,პეპი მაღალიწინდა“ მზადება პრემიერისთვის 11/21/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:37 ტრაგიკომედია "ახალ სცენაზე" / პრემიერა "სასტუმრო ჰაიფა" 09/05/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:07 ფონდების მოძიება ფესტივალებისთვის 06.06.2018წ. 06/06/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ
00:01:22 საქართველოს თეატრალურმა საზოგადოებამ ხელოვანებს საუკეთესოდ შ... 05/14/2018 · ბათუმის სახელმწიფო დრამატული თეატრი-ის მიერ