00:03:04 გარდაბნის მუნიციპალიტეტის 6 სოფელში წყალმომარაგების სისტემებ... 04/21/2022 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:00:42 გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფლების წყალმომარაგება 03/30/2022 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:22 ქალაქ თელავის 24 საათიანი წყალმომარგებისთვის სისტემების მშენ... 08/20/2021 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:00:55 გარდაბნის 6 სოფლის წყალმომარაგებისთვის სისტემების მშენებლობა... 04/08/2021 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:00:52 თელავის წყალმომარაგების გაუმჯობესებისთვის სამუშაოები აქტიურ... 12/07/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:00:45 წყალმომარაგების კომპანია ბაკურიანში 10 მილიონის ღირებულების... 12/04/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:02:28 ტყიბულში წყლის ახალი გამწმენდი ნაგებობა 10 ათასამდე მაცხოვრე... 10/11/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:58 ტყიბულში წყლის ახალი გამწმენდი ნაგებობა 10 ათასამდე მაცხოვრე... 10/10/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:02:54 საგარეჯოს წყლის სისტემის ხარვეზებს კონტრაქტორი კომპანია ეტაპ... 09/04/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:03:15 ზუგდიდში წყლისა და წყალარინების მასშტაბური პროექტები სრულდებ... 09/01/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:03:45 25 წლიანი უწყლობის შემდეგ ლანჩხუთში მცხოვრები 700 ოჯახი უწყვ... 08/19/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:02:05 თელავში წყალმომარაგების გაუმჯობესებისთვის I ეტაპის სამუშაოებ... 08/12/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:13 ზამთრის სეზონზე ბაკურიანის უწყვეტი წყალმომარაგებისთვის დამატ... 08/10/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:34 მარნეულის მუნიციპალიტეტში წყლისა და წყალარანიების სისტემების... 07/25/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:00:52 საგარეჯოს სტაბილური წყალმომარაგებისთვის ახალი სისტემის მშენე... 07/25/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:26 კომუნალურ მომსახურებაზე ინფორმაცია მიიღე მობილურ ტელეფონზე *... 05/07/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:02:13 მოსწავლეების ჩართულობით კამპანია ,,გავუფრთხილდეთ წყალს“ გრძე... 05/07/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:08 ჭიათურა 24 საათიან წყლის მიწოდებაზე ეტაპობრივად გადადის 04/22/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:17:07 გიგა მანდარიამ გადაცემაში „მაესტრო რეგიონები“ ინფრასტრუქტურუ... 02/28/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ
00:01:26 გიგა მანდარია - ქუთაისში ხვალიდან, დამატებით 30 ათასი ადამია... 02/25/2020 · United Water Supply Company Of Georgia-ის მიერ