00:05:58 მრგვალი მაგიდა - “ახალ სავაჭრო პარტნიორებთან თანამშრომლობის... 03/18/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:09:57 მრგვალი მაგიდა - “ახალ სავაჭრო პარტნიორებთან თანამშრომლობის... 03/17/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:06:14 ზვიად ჭუმბურიძე აჭარის ტელევიზიის ეთერში თემაზე რუსეთისთვის... 03/07/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:16:56 ზვიად ჭუმბურიძე საუბრობს მიმდინარე მოვლენებზე ანა ცხოვრებოვა... 03/03/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:38 მრგვალი მაგიდა - კარგი საწარმოო პრაქტიკის თემაზე, იმედის ეთე... 01/28/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:13:10 ანალიტიკას ეთერში ზვიად ჭუმბურიძე საუბრობს რუსეთ უკრაინის თე... 01/28/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:08:44 გიორგი კაჭარავა უცხოური ინვესტიციების შემოდინების პრობლემებთ... 01/25/2022 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:34 რა ზიანი მოაქვს ბიზნესისთვის გაჭიანურებულ სამშენბლო ნებართვე... 12/20/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:25 უკონკურენტო და გამარტივებული გზით გაფორმებული შესყიდვები პრო... 12/20/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:00:36 სახელმწიფო სტურქტურაში არსებული ბიუროკრატიული ბარიერები- კომ... 11/25/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:03:57 გიორგი კაჭარავა საუბრობს GMP სტანდარტიზაციის პრობლემებსა და... 11/09/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:06 მიმდინარე ეკონომიკური ვითარება ქვეყანაში - კომენტარს აკეთებს... 09/07/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:02:07 სემინარი გორში, თრიალეთის ტელევიზიის ეთერში - გიორგი კაჭარა... 08/27/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:01 სემინარი ბათუმში - შესაძლებლობები ადგილობრივი ბიზნესისთვის,... 07/29/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:52 1 არხი, წიგნის "დამოუკიდებელი საქართველოს ელჩები 1991-2021"... 06/23/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:00:33 გიორგი კაჭარავას კომენტარი მთავრობის მიერ საშემოსავლო გადას... 06/14/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:00:48 გიორგი კაჭარავა საუბრობს საქართველში უმუშევრობის დონესთან და... 05/20/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:00:40 გიორგი კაჭარავა აკეთებს კომენტარს EBRD-ს მიერ ინიცირებულ ონლ... 03/29/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:01:21 გიორგი კაჭარავა აკეთებს კომენტარს ბიზნეს ასოციაციების ერთობლ... 03/17/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ
00:06:17 სანდრო ჭუმბურიძე საუბრობს ბიზნეს ასოციაციების მიერ შემუშავებ... 03/10/2021 · EU-Georgia Business Council-ის მიერ