• 52-ე სკოლა: დაჩი შინჯიკაშვილი, ეკატერინე ზაალიშვილი, ანა წერეთელი • ოფშკვითის სკოლა: ანი ციბაძე, ანანო კეკელიძე, რუსა კეკელიძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wi...
07/06/2022
• თბილისის 52-ე სკოლა: დაჩი შინჯიკაშვილი, ეკატერინე ზაალიშვილი, ანა წერეთელი • თბილისის 123-ე სკოლა: ეკუნა ლაბაძე, სალომე მუზაშვილი, ნიკოლოზ ქარელიძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follo...
06/01/2022
• 50-ე სკოლა: ქეთი ქუმსიაშვილი, ნინი დვალი, ნინი ჯაფარიძე • ფოთის სკოლა: გვანცა კვაჭაძე, გიორგი სანიკიძე, ანი ნაჭყებია წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wignebistaro...
05/25/2022
• თბილისის 117-ე სკოლა: ნინო ხატისაშვილი, ანა ქარჩავა, ანდრია ბეჭვაია • თბილისის 118-ე სკოლა: მარიამ წიკლაური, ანი ჯავახია, თინათინ სამხარაძეწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Face...
05/18/2022
• 50-ე სკოლა: ქეთი ქუმსიაშვილი, ნინი დვალი, ნინი ჯაფარიძე • აფენის სკოლა: ეთუკა ფხალაძე, ელენე ბუხრაშვილი, ანი ბუხრაშვილი წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wignebist...
05/04/2022
• 178-ე სკოლა: მარიამ ჯანუაშვილი, მარიამ მეტრეველი, ანამარია ბარბაქაძე • გორის სკოლა: ანა გიგაური, ლალი გიგაური, ნუცა ჯოხაძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wigneb...
04/28/2022
• 71-ე სკოლა: სალომე მილაძე, ლევანი საბიაშვილი, სალომე ქშუტაშვილი • ფოთის მეორე სკოლა: გვანცა კვაჭაძე, გიორგი სანიკიძე, ანი ნაჭყებია წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: ...
04/07/2022
• თბილისის 133-ე საჯარო სკოლა: სოფიო ილურიძე, მარიამ ესართია, საბა ილურიძე • ქუთაისის 30-ე საჯარო სკოლა: მარიამ ბენიძე, ლიკა გვენეტაძე, ნინო ნოსელიძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follo...
03/31/2022
• 39-ე სკოლა: ანა ღურწკაია, ელენე ფანჩულიძე, ქეთი ფანჩულიძე • ზუგდიდის სკოლა: თიკო ნარმანია, მიშო ლაგვილავა, თეკლე ჩარკვიანი წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wigneb...
02/16/2022
• 39-ე სკოლა: ანა ღურწკაია, ელენე ფანჩულიძე, ქეთი ფანჩულიძე • მიურატის კოლეჯი: ნიკა კაკაშვილი, თათა შონია, გელუკა აბსანძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wignebist...
02/09/2022
• 117-ე სკოლა: ანა ქარჩავა, ანდრია ბეჭვაია, ნინო ხატისაშვილი • ვეკუას სკოლა: ლევან ხვედელიძე, ალექს სიდამონიძე, ალექსანდრე დავითაშვილიწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: ...
02/03/2022
• თბილისის 39-ე სკოლა: ანა ღურწკაია, ელენე ფანჩულიძე, ქეთი ფანჩულიძე• ბათუმის პირველი სკოლა: საბა ოკუჯავა, ლიზი გოგეშვილი, ცოტნე ირემაძეწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook:...
01/20/2022
• 117-ე სკოლა: ანა ქარჩავა, ანდრია ბეჭვაია, ნინო ხატისაშვილი• 123-ე სკოლა: ეკუნა ლაბაძე, სალომე მუზაშვილი, ნიკოლოზ ქარელიძე წამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / wignebi...
12/23/2021
• 71-ე სკოლა: სალომე ქშუტაშვილი, გიორგი ოქროპირიძე, ლევანი საბიაშვილი • ოფშკვითის სკოლა: ანი ციბაძე, ანანო კეკელიძე, რუსა კეკელიძეწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook: / w...
12/15/2021
• თბილისის 39-ე სკოლა: ანა ღურწკაია, ქეთი ფანჩულიძე, ელენე ფანჩულიძე• ქუთაისის 30-ე სკოლა: ლიკა გვეტენაძე, ნინო ნოსელიძე, მარიამ ბენიძეწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow Us:Facebook:...
11/25/2021
• თბილისის 151-ე სკოლა: ანა დათიაშვილი, ნიკა მაჭავარიანი, ნუცა ლაზარიშვილი• ამბროლაურის პირველი სკოლა: ერეკლე ჯოხაძე, სანდრო თომაძე, ნიკოლოზ ნასარიძეწამყვანი: ალექსანდრე ლორთქიფანიძეგამოგვყევით/Follow...
11/17/2021